Par kompaniju

Par kompāniju

inTechnologies specializējas Informācijas Tehnoloģiju izstrādē un ieviešanā gan biznesa, gan mājas vajadzībām.

12 gadu pieredze IT atbalsta jomā

Mēs nodrošinām stabilu un drošu IT atbalstu

290
Atbalstītie Klienti
692
Atrisināti uzdevumi
1050
Veiksmīgi Pasūtījumi
55
Partneri

Mūsu Komanda

Mums ir profesionāla IT atbalsta komanda

management team

Komandas vadība

Mēs izmantojam efektīvu komandas (projektu) vadības sistēmu, lai vadītu un koordinētu savus darbiniekus. Tā palīdz precīzi un pareizi noteikt izpildāmo darbu mērķus un uzdevumus, veicina komandas sadarbību un savstarpējo komunikāciju. Šī sistēma palīdz mums noteikt iespējamās problēmas un novērst nesaskaņotību komandas darbā.
quality_control

Kvalitātes kontroles sistēma

Lai nodrošinātu kvalitatīvu klientu apkalpošanu, mēs reģistrējam visus klientu pieprasījumus sistēmā, piešķirot katram atsevišķam gadījumam savu izpildes numuru. Kvalitātes kontrole ir ļoti svarīga visos mūsu darba posmos.
educated staff

Profesionāls Personāls

Lai sniegtu augstas kvalitātes pakalpojumus, mēs nodarbinām profesionālus un izglītotus darbinieki. Mūsu darbiniekiem ir augsts izglītības līmenis. Mēs visu laiku mācāmies, lai paaugstinātu savas profesionālās prasmes un sniegtu vislabākos pakalpojumus.

Sadarbība un uzticēšanās

Mūsu sniegtie pakalpojumi ir skaidri un saprotami. Profesionāls un stabils atbalsts jūsu biznesam.

Drošība & integritāte

Visas mūsu atbalsta procedūras un darbības ir drošas. Mēs nodrošinām drošības kontroli visos darba posmos. Drošība un integritāte ir galvenie mūsu biznesa aspekti.

Pārvaldība & veiktspēja

Sarežģītu situāciju pārvaldība dod lielisku iespēju ātri atrisināt problēmu. Tā ir efektīva metode, ko mēs bieži izmantojam.

Koncentrēšanās uz klientu un kvalitāte

Mēs esam atbildīgi par katru no mūsu sniegtajiem pakalpojumiem. Katrs klients mums ir ļoti svarīgs: klientu apkalpošanai esam izveidojuši ļoti uzticamu kvalitātes kontroles sistēmu.