IT licenču audits

IT licenču audits

Mēs pārbaudīsim, vai spēlējat likuma noteikumu ievaros, un pārbaudīsim jūsu Licenču statusu

Mēs analizēsim visu Jūsu uzņēmumam piederošo datorprogrammatūru (IT licenču audits), pirkuma dokumentu un licenču atbilstību tiesību aktiem un izveidosim audita slēdzienu. Mēs piedāvājam un piegādājam uzņēmumiem nepieciešamās alternatīvas, licencētas datorprogrammas, izejot no vajadzībām. Mēs nodrošināsim regulārus instalētās datora programmatūras atjauninājumus. Nākotnē Jūsu uzņēmums varēs veiksmīgi darboties bez uztraukumiem par valsts pārbaudēm.

Mēs sniedzam IT licenču audita pakalpojumus, lai izvairītos no problēmām ar likumu. Mēs parūpēsimies par jūsu licencēm un sniegsim pilnu konsultāciju jebkurā situācijā.

Regulāri notiek reidi, kuros autortiesību aizsardzības organizācijas, tostarp Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde, cīnās pret datorprogrammu nelicencētu izmantošanu Latvijas uzņēmumos.

Par datorprogrammatūras nelikumīgu izmantošanu tikt piemērots ne tikai ar administratīvais sods, bet arī kriminālatbildība. Krimināllikumā (148.pants) par autortiesību pārkāpumu paredzēts sods ar brīvības atņemšanu līdz 2 gadiem, naudas sodu vai piespiedu darbu. Gadījumā, ja autortiesību pārkāpuma zaudējumi tiek aprēķināti lielāki par 16 000 eiro, ieslodzījuma termiņš palielinās līdz 6 gadiem. Vainīgajam var tikt piemērots komercdarbības aizliegums, kā arī policijas uzraudzība. Turklāt visi cietie diski, kas satur nelicencētu programmatūru, tiek konfiscēti, un vainīgajam ir jāmaksā izstrādātājiem kompensācija par zaudējumiem, kas atbilst pilnai licencētās programmatūras cenai.

Katru gadu Latvijā ierosina ap 50 krimināllietām, kurās kāda uzņēmuma direktors tiek apsūdzēts par nelikumīgi iegūtas datorprogrammas glabāšanu. IT licenču audits dod Jums priekšroku.