Privātums un sīkfaili

Privātums un sīkfaili

Mēs aizsargājam savu klientu un vietnes apmeklētāju privātumu un drošību. Mēs arī esam klienti, tāpēc mēs ļoti novērtējam un cienām, cik svarīga ir privātums.

Mēs nepārdodam un nepārdosim nekādus jūsu personas datus nevienai trešajai pusei, tostarp jūsu vārdu, adresi, e-pasta adresi vai kredītkartes informāciju. Mēs vēlamies iegūt un saglabāt jūsu uzticību, un mēs uzskatām, ka tas ir absolūti nepieciešams, lai to nodrošinātu.

Mēs glabāsim jūsu informāciju tik ilgi, kamēr turpināsit būt inTechnologies klients, un tik ilgi, cik mums tā ir jāglabā, lai nodrošinātu atbilstību likuma prasībām.

Ja vairs nevēlaties būt mūsu klients, varat sazināties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu un pieprasīt, lai mēs slēgtu jūsu kontu. Tomēr ir likuma prasība saglabāt dažus jūsu personas datus pat pēc tam, kad esat lūdzis tos dzēst. Mēs paturēsim tikai to, kas ir absolūti nepieciešams, un tikai tāpēc, lai nodrošinātu atbilstību juridiskajām vai normatīvajām prasībām, atrisinātu strīdus, novērstu krāpšanu un ļaunprātīgu izmantošanu vai izpildītu mūsu pakalpojumu sniegšanas noteikumus.

Vietnes pārzinis ir SIA INTECHNOLOGIES reģ. Nr.40003630892, birojs Brīvības gatvē 204a, Rīga, Latvija, LV-1039 e-pasts: info@intechnologies.lv.

Šī vietne izmanto trešo pušu sīkfailus (Google Analytics sīkfailus _gat; _gid; -ga un Yandex Metrica sīkfailus _ym_ isad; _ym_uid; i) statistikas informācijas vākšanai par vietnes apmeklējumiem, lai mēs varētu saprast, kā apmeklētāji mijiedarbojas ar mūsu mājas lapu. Sīkdatņu apstrādāto personas datu veids: IP adrese, datora nosaukums un atrašanās vieta. Sīkdatņu derīguma termiņš ir līdz 1 gadam.

Papildinformāciju par Google Analytics sīkfailiem skatiet vietnē http://www.google.com/analytics/terms/us.html

Papildinformāciju par Yandex sīkfailiem skatiet vietnē https://yandex.com/support/metrica/index.html.

Kā izdzēst sīkfailus

Informāciju par sīkfailu dzēšanu skatiet vietnē https://www.aboutcookies.org/how-to-delete-cookies/

Ja jums ir kādi jautājumi par šo sīkfailu politiku vai personas datu apstrādi, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums, izmantojot iepriekš norādīto kontaktinformāciju. Ja uzskatāt, ka ir pārkāptas jūsu tiesības attiecībā uz personas datu apstrādi, jums ir tiesības vērsties ar sūdzību Datu valsts inspekcijā.

Noklikšķinot uz “Pieņemt sīkfailus”, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai!