hosting un hostinga pakalpojumi it support un it atbalsts web design un web dizains video surveillance un video noverosana

Kārtridžu uzpilde

IT pakalpojumi » Kārtridžu uzpilde

  • Tintes uzpilde
    Tintes uzpilde
  • Toneru uzpilde
    Toneru uzpilde

Lai samazinātu printeru apkalpošanas izmaksas, mūsu kompānija piedāvā sekojošo kārtridžu uzpildi: Hp, Canon, Brother, Samsung, Xerox, Sharp, Lexmark. Uzpilde ir daudz lētāka nekā jauna kārtridža iegāde, tajā pašā laikā drukāšanas kvalitāte ir tāda pati.

Mēs piedāvājam: 

  • tehnikas apkalpošanas vietas izvēle: mūsu speciālistu izbraukšana pie Jums ofisā/mājās pēc nepieciešamības (bezmaksas), lai apkalpotu Jūsu iekārtu, vai arī apkalpošana var tikt veikta mūsu ofisā. Speciālista izbraukšana uz vietas ir īpaši noderīga, ja ir nepieciešama liela daudzuma tehnikas apkalpošana – Jums nevajadzēs rūpēties par to kādā veidā to nogādāt pie mums.
  • garantija uz visiem veiktiem darbiem
  • cenas: toneri - no 7EUR ar PVN, tintes - no 5EUR ar PVN

Kā ir zināms, nepareiza kārtridžu uzpilde vai nekvalitatīvo izejmateriālu izmantošana var sabojāt ne tikai kārtridžu, bet arī visu iekārtu. Pasūtot mūsu pakalpojumus, Jūs varat neuztraukties par Jūsu printeru drošību un ilgu mūžu – mēs izmantojam tikai kvalitatīvus materiālus, un darbu veic kvalificēti darbinieki.